A REVIEW OF ثبت تغییرات شرکت ها

A Review Of ثبت تغییرات شرکت ها

A Review Of ثبت تغییرات شرکت ها

Blog Article

ثبت شرکت ثبت تغییرات شرکت ثبت برند استعلام برند قبل از ثبت پلمپ دفاتر قانونی کارت بازرگانی ثبت طرح صنعتی

جواب کارشناس پلمپ دفاتر و زمان بندی آن به شرح زیر می باشد:

در صورتی که شرکت ضررده باشد، مالیات پرداخت نمی‌کند، و زمانی که به سوددهی می‌رسد، می‌تواند به نسبت میزان ضرر گذشته، مالیات کمتری بپردازد.

تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است و کپی برداری با ذکر منبع بلامانع می

در واقع، هر گونه فعالیت تجاری شرکت‌ها در چهارچوب قانون باید در روزنامه رسمی آگهی شود. آگهی تغییرات شرکت در روزنامه کثیرالانتشار

قبل از آنکه برای ثبت شرکت در ترکیه اقدام کنید لازم است با تعدادی از قوانین و گامهای اصلی آشنا شوید در این بخش، قصد داریم مراحل کامل ثبت شرکت در ترکیه را به صورت گام به گام معرفی کنیم :

اگر غیر از مدیر عامل، عضو دیگری از شرکت حق امضا داشته باشد، آن شخص هم باید جواز کار بگیرد. دیگر اعضای شرکت و کارمندان خارجی شرکت هم می‌توانند جواز کار و بر مبنای آن، ویزا کار یکساله بگیرند.

وجود ایرادات فنی در تنظیم این سند و یا ناقص بودن مدارک موجب بازگشت پرونده و طولانی شدن این فرایند می‌شود. پیگیری مداوم پرونده‌ها برای رفع سریع نواقص احتمالی نیز موجب سرعت بخشیدن به انجام کارها می‌شود.

حداقل این مبلغ برای شرکت مسئولیت محدود در ترکیه ده هزار لیر می‌باشد. سایر مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در ترکیه شامل موارد زیر است:

صورت‌جلسه هیئت‌مدیره در خصوص انتخاب و تعیین سمت اعضای هیئت‌مدیره و تعیین دارندگان حق امضا

از انواع شرکت در ترکیه محبوب ترین نوع برای خارجیانی که قصد more تاسیس و ثبت شرکت در ترکیه را دارند؛ شرکت‌های خصوصی با مسئولیت محدود می‌باشند.

مدت زمان ثبت شرکت از زمان حضور شرکا در ترکیه حداکثر ۵ روز کاری می‌باشد.

بعد از افتتاح حساب بانکی، باید سرمایه اولیه را به حساب بانکی تان واریز کنید. البته بعداً می توانید سرمایه واریزی را خرج کنید و لزومی ندارد در حساب بلوکه نگه دارید.

گام نخست در مسیر ثبت قانونی تغییرات شرکت‌ها، تنظیم صورت‌جلسه تغییرات است. این صورت‌جلسه پس از امضای اعضا، به همراه مدارک شناسایی شرکا و اطلاعات شرکت از طریق پست به اداره ثبت شرکت‌ها فرستاده می‌شود. کارشناسان این مرکز مدارک ارسالی شما را با دقت بررسی می‌کنند و اگر کاستی یا اشتباهی در آنها مشاهده کنند، آنها را بازمی‌گردانند.

Report this page